ONLİNE SPORCU BİLGİ FORMU GÜNCELLEMESİ

                   Tüm sporcularımızın "SPORCU BİLGİ FORM"larını güncellemekteyiz.Lütfen    online "SPORCU BİLGİ FORMU' nu doldurunuz...........»»»»»»

   
 
 
 
11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL FOTOĞRAFLARI

                        09-13 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da yapılan 11/12 yaş Ulusa Yüzme Gelişim 1. Etap Türkiye Final Müsabakası fotoğrafları.......»»»»    

10-05-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL YARIŞMASI SONUÇLARI

                      09-13 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da yapılan 11/12 yaş Ulusa Yüzme Gelişim 1. Etap Türkiye Final Müsabakası sonuçları.......»»»»                   

1-05-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 

11-12 YAŞ ULUSAL YÜZME GELİŞİM PROJESİ 1. ETAP TÜRKİYE FİNAL YARIŞMASI

      

          09-13 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan 11/12 yaş Ulusa Yüzme Gelişim 1. Etap Türkiye Final Müsabakası’na katılacak olan takımızın kafile bilgileri aşağıdadır.
Konaklama : Hurry inn Hotel
www.hurryinn.com
Gidiş : 09 Mayıs 2018 Çarşamba
08:30 Havaalanında toplanma
09:50 Uçuş saati (THY)
Dönüş : 13 Mayıs 2018 Pazar
22:00 Uçuşu (THY)
23:00-23:30 Havaalanında çocuklar velileri tarafından alınacaktır.
Tüm sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

08-05-2018 EGE ÜNİVERSİTESİ GEÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
 
 
ONURSAL BAŞKANIMIZ REKTÖRÜMÜZ SAYIN PROF.DR NEJDET BUDAK'IN HAVUZUMUZU ZİYARETİ

                     Onursal başkanımız Rektörümüz Sayın Prof.Dr. Nejdet BUDAK havuzumuzu ziyaret etti. Ege Üniversitesi Gençlik Ve Spor kulübü Yüzme ve Özel Sporcular şubelerimizin başarılı sporcu ve antrenörlerini tebrik etti, ödüllendirdi.Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz........»»»»                   

02-04-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
                                                               11- 12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2. İL VİZE YARIŞLARI -İZMİR

                      31Mart 2018 1 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir Atatürk yüzme havuzunda yapılan 11-12 yaş yüzme gelişim projesi kış dönemi il vize yarışları sonuçları.......»»»»                   

02-04-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11- 12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ 2. İL VİZE YARIŞLARI FOTOĞRAFLARI

                      31Mart 2018 1 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir Atatürk yüzme havuzunda yapılan 11-12 yaş yüzme gelişim projesi kış dönemi il vize yarışları fotoğrafları.......»»»»                   

02-04-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11/12 YAŞ GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ İL İÇİ VİZE MÜSABAKASI
                31 Mart-1 Nisan 2018 tarihlerinde İzmir ALSANCAK ATATÜRK KAPALI YÜZME HAVUZUNA ’da düzenlenecek olan 11/12 YAŞ GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ İL İÇİ VİZE MÜSABAKASI’ na katılacak olan takım listesi aşağıdadır
 
  2006 BAYAN   2007 BAYAN
1 DURU SONER 1 ZEYNEP YILDIZLI
2 ALYA YUMRUKAYA 2 PELİN KEÇELİ
3 BENGİSU AKKOÇ 3 MERVE MUTLU
4 İPEK MERCAN AYDIN 4 NAZLI HİLAL BOZDAĞ
5 MERYEM ÇABUK 5 CANSU ŞAMLIOĞLU
6 CEREN KAYA 6 ELİF YAZICI
7 ELİF SU ÇULCU 7 AYÇA TAMER
8 İDİL KAYA 8 MELİKE SALEPÇİ
    9 YAĞMUR ÖZLEM
    10 BERİL ALPTÜZÜN
       
  2006 ERKEK   2007 ERKEK
1 ONUR BOZKURT 1 ERDEM ÖZBEK
2 ÇAĞAN IRMAK 2 DORUK SERTKAHYA
3 EMİR YILDIRIM 3 MEHMET EMİR SARI
4 MERT AĞAÇAYAK 4 OĞUZ ÜNAL
5 HASAN ÇINAR ER 5 BURAK YILMAZ
6 EMRE OFLİ 6 KAAN UĞUR
7 KUZEYHAN SEZEK 7 KAAN ÇALIŞKAN
8 ÖZCAN BERKE EKER 8 YİĞİT FIRAT ERKAYA
9 EGE PEKTAŞ 9 KAAN KOÇ
    10 TAHSİN AYDIN
NOT: SPORCULARIMIZIN SEANS SAATLERİNDEN BİR SAAT OTUZ DAKİKA ÖNCE HAVUZDA HAZIR OLMALARI GEREKMEKTEDİR.
29-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
ALRYAPI ANTRENMAN GÖRÜNTÜLERİ

                       Altyapı antrenmanlarımızdan görüntüler .......»»»»                   

26-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI FOTOĞRAFLAR

                         14-18 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan yüzme tesislerinde yapılmakta olan uzun kulvar Yıldız-Genç ve Açıkyaş milli takım seçme müsabakası fotoğrafları.......»»»»                   

16-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
                                                                              YILDIZ-GENÇ VE AÇIKYAŞ MİLLİ TAKIM MÜSABAKASI - İSTANBUL

                       14-18 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan yüzme tesislerinde yapılmakta olan uzun kulvar Yıldız-Genç ve Açıkyaş milli takım seçme müsabakası sonuçlarıı.......»»»»                   

14-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
13 YAŞ BAYAN, 13-14 YAŞ ERKEK BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI FOTOĞRAFLAR

                       12-14 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan yüzme tesislerinde yapılmakta olan uzun kulvar 13 Yaş bayan 13-14 Yaş erkek bireysel yıldızlar şampiyonası ve 13 Yaş bayan milli takım seçme müsabakası fotoğrafları.......»»»»                   

12-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
13 YAŞ BAYAN, 13-14 YAŞ ERKEK BİREYSEL YILDIZLAR YÜZME ŞAMPİYONASI

                       12-14 Mart 2018 tarihlerinde İstanbul Tozkoparan yüzme tesislerinde yapılmakta olan uzun kulvar 13 Yaş bayan 13-14 Yaş erkek bireysel yıldızlar şampiyonası ve 13 Yaş bayan milli takım seçme müsabakası sonuçlarıı.......»»»»                   

12-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
TÜRKİYE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇMESİ

       12-18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul 'da erçekleştirilecek olan Türkiye yıldızlar şampiyonası ve Türkiye açık yaş Milli takım seçme müsabakasına katılacak olan kafile listesi ve deplasman bilgileri aşağıdadır.

Konaklama :
Hurry inn Hotel

Ulaşım
Gidiş
:12 Mart 2018 Pazartesi
Engeç saat 07:00 : Hava alanında toplanma              08:00 :Uçuş saati
Dönüş    
18 Mart 2018 Pazar        22,30 Uçuş saati

Tüm sporcularımıza ve antrenörümüze başarılar dileriz.

ANTRENÖR
  ANIL SABANCI
 
SPORCULARIMIZ
  Eray YILMAZ
Gökhan MUTLU
Cem Baki ARSLAN
Deniz BALTACI
Elif KANSU
Bükre Nil BAYAR

08-02-2018 EGE ÜNİVERSİTESİ GEÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
 
 
TÜRKİYE YILDIZLAR ŞAMİYONASI VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME ÖNELEME SONUÇLARI

                        27-28 ŞUBAT 2018 tarihlerinde Alsancak Atatürk Kapalı Yuzme havuzun da yapılan öneleme  yüzme müsabaka sonuçları.......»»»»                   

07-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
DUYURU
23/02/2018 tarihinde yapılan genel kurul ile Ege Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü yöetim kurulu yeniden yapılandırılmıştır.
Yönetim Kurulu ;
Rektör yardımcısı Prof.Dr Mehmet ERSAN - Başkan
Prof.Dr Nejdet ERDİLEK - 2, Başkan
Doç.Dr. Timuçin GENCER - Genel Sekreter
Ahmet UYAR - Sayman
Prof Dr.Gökhan AKSOY - Üye
Zafer GÖZOĞLU - Üye
Birol AKŞİT -Üye
 
05-03-2018 EGE ÜNİVERSİTESİ GEÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
 
 
TÜRKİYE YILDIZLAR ŞAMİYONASI VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME ÖNELEME FOTOĞRAFLARI

                        27-28 ŞUBAT 2018 tarihlerinde Alsancak Atatürk Kapalı Yuzme havuzun da yapılan öneleme  yüzme müsabaka fotoğrafları.......»»»»                   

04-03-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11/12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1. ETAP GRUP YARIŞLARI FOTOĞRAFLARI
16-02-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11/12 YAŞ ULUSAL GELİŞİM PROJESİ 1. ETAP GRUP YARIŞLARI

       16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Muğla'da gerçekleştirilecek olan 11/12 yaş Ulusal gelişim projesi 1, etap grup yarışlarına katılacak olan sporcularımızın listesi ve kafile bilgileri aşağıdadır.
Konaklama :Demircioğlu Park Hotel
Ulaşım
Gidiş:16 Şubat 2018 Cuma
08:00 : Havuz önü buluşma                08:30 :Hareket
Dönüş 18 Şubat 2018 Pazar
18:00-18:30 Mugla'dan hareket                     21:00  21:30 havuz önünde sporcuların ailelere teslimi.
Dönüş yolculuğundan önce çocuğunu Muğla'da teslim almak isteyen velilerimizin dilekçelerini engeç 14 Şubat Çarşamba günü antrenör Mert KAHYA'ya teslim etmeleri gerekmektedir.

ANTRENÖRLER
ANIL SABANCI MERT KAHYA
 
SPORCULARIMIZ
CEREN KAYA ÖZCAN BERKE EKER
ELİF SU ÇULCU EMRE OFLİ

BENGÜSU AKKOÇ

HASAN ÇINAR ER
DURU SONER ÇAĞAN IRMAK
ALYA YUMRUKAYA BATUHAN ŞAHİN
İDİL KAYA MERT AĞAÇAYAK
ZEYNEP YILDIZLI EGE PEKTAŞ
NAZLI HİLAL BOZDAĞ ONUR BOZKURT
ELİF YAZICI KUZEYHAN SEZEK
BERİL ALPTÜZÜN EFE YEŞİL
ELİF NAZ DEĞİRMENCİ ERDEM ÖZBEK
  DORUK SERTKAHYA
  OĞUZ ÜNAL
  YİĞİT FIRAT ERKAYA
  KAAN KOÇ
  ÖZER KAAN ÖLÇÜCÜOĞLU
  MERT HATİPOĞLU

Tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar dileriz.
12-02-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
GÜNCELLEME
Yüzücülerimizin resmi müsabakalarda  yüzmüş  oldukları dereceler güncellenmiştir.
SPORCULARIMIZ sayfamızda sporcu isimlerinin yanındaki ikonuna tıklayarak güncel dereceler ulaşabilirsiniz
19-01-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE YARIŞ FOTOĞRAFLARI

                         6-7 OCAK 2018 tarihlerinde Alsancak Kapalı Yuzme havuzun da yapılan il ici vize  yüzme müsabaka fotoğrafları.......»»»»                   

09-01-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE YARIŞ SONUÇLARI

                            6-7 OCAK 2018 tarihlerinde Alsancak Kapalı Yuzme havuzun da yapılan il ici vize  yüzme yarışı sonuçları.......»»»»                     

09-01-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE YARIŞLARI

                            6-7 OCAK 2018 tarihlerinde Alsancak Kapalı Yuzme havuzun da duzenlenecek olan il ici vize                    yarislarina katilacak takimimizin saat 07.30 da Alsancak Kapalı Yüzme havuzu onunde hazir olmasi                   gerekmektedir .Yarış start listesi  .......»»»»                     

05-01-2018 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
 
 
TÜRKİYE YILDIZLAR BİREYSEL KISA KULVAR MÜSABAKASI İSTANBUL

                             18 - 20 Aralık  2017  tarihleri arasında İstanbul Tozkoparan yüzme havuzunda yapılanTürkiye Yıldızlar Bireysel kısa kulvar yüzme müsabakası sonuçları .......»»»»                                  

20-12-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
SELANİK ALEXANDRİA 2017 FOTOĞRAFLAR

                              01 - 03 Aralık  2017  tarihleri arasında Yunanistanın Selanik kentinde yapılan Alexandria 2017 yüzme yarışları fotoğrafları .......»»»»                                     

12-12-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
SELANİK ALEXANDRİA 2017 YARIŞ SONUÇLARI

                              01 - 03 Aralık  2017  tarihleri arasında Yunanistanın Selanik kentinde yapılan Alexandria 2017 yüzme yarışlarısonuçları .......»»»»                                     

12-12-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ MUĞLA , İSTANBUL , GAZİANTEP, SİNOP

                                24 - 26  Kasım  2017  tarihleri arasında MUĞLA , İSTANBUL , GAZİANTEP VE SİNOP'ta gerçekleştirillen 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI tüm bölgelerin birleştirilmiş sonuçları .......»»»»                                     

11-12-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ-MUĞLA

                                24 - 26  Kasım  2017  tarihleri arasında MUĞLA'da gerçekleştirillen 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI fotoğrafları .......»»»»                                     

28-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ-MUĞLA

                                24 - 26  Kasım  2017  tarihleri arasında MUĞLA'da gerçekleştirillen 11-12 YAŞ YÜZME GELİŞİM PROJESİ KIŞ DÖNEMİ MUĞLA BÖLGE YARIŞI birleştirilmiş sonuçları .......»»»»                                     

26-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
FOTOĞRAF GALERİSİ SAYFA ÇALIŞMASI

      Fotoğraf galerisi sayfa çalışmamız devam etmektedir.....

25 - 11 - 2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

       TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA........

24 - 11 - 2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
2017 NEMO CUP MAKEDONYA

       11-12 KASIM 2017 Tarihleri arasında Makedonya'nın Üsküp kentinde düzenlenmiş olan 13. NEMO CUP Yüzme Müsabakaları fotoğrafları.......»»»»

22-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI   İSTANBUL

       11-14 MAYIS 2017 Tarihleri arasında İstanbul da düzenlenmiş olan 11-12 yaş Türkiye Şampiyooması Yüzme Müsabakaları fotoğrafları.......»»»»

  EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
11-12 YAŞ KIŞ DÖNEMİ BÖLGE MÜSABAKASI

        24-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 11/12 yaş kış dönemi bölge müsabakasına katılacak olan sporcularımızın listesi ve kafile bilgileri aşağıdadır.
Konaklama :Demircioğlu Park Hotel
Ulaşım
Gidiş 24 Kasım 2017 Cuma
09:00 : Havuz önü buluşma                09:30 :Hareket
Dönüş 26 Kasım 2017 Pazar
18:00 Mugla'dan hareket                     20:00  20:30 havuz önünde sporcuların ailelere teslimi.
Dönüş yolculuğundan önce çocuğunu teslim almak isteyen velilerimizin dilekçelerini engeç 23 KASIM Perşembe günü antrenör Mert KAHYA'ya teslim etmeleri gerekmektedir.

ANTRENÖRLER
ANIL SABANCI MERT KAHYA
SPORCULARIMIZ
ELİF KANSU UMUT SERHAN SAATÇİ
BÜKRE NİL BAYAR ESRA BAYTAR
BERRAK YEŞİLYURT İLTER AYTURAN
DENİZ BALTACI DENİZ ARUCAN
ÖZCAN BERKE EKER EMRE OFLİ
CEREN KAYA ELİF SU ÇULCU
BENGÜSU AKKOÇ İPEK MERCAN AYDIN
HASAN ÇINAR ER ÇAĞAN IRMAK
BATUHAN ŞAHİN MERT AĞAÇAYAK
EGE PEKTAŞ İLKER SARIGÜL

Tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılar dileriz.


22-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
                        TÜRKİYE UZUN KULVAR YILDIZ GENÇ VE AÇIK YAŞ MİLLİ TAKIM SEÇME SONUÇLARI

       15/19 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılmakta olan Türkiye Uzun Kulvar Yıldız , Genç ve Açık yaş milli takım seçme yarışları sonuçları.......»»»»                                                    

15-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
13, NEMO CUP YARIŞLARI SONUÇLARI

11-12 KASIM 2017 Tarihleri arasında Makedonya'nın Üsküp kentinde düzenlenmiş olan 13. NEMO CUP Yüzme Müsabakaları sonuçları.......»»»»

17-11-2017 EGE ÜNİ. YÜZME KULÜBÜ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bugün Doganlar  
 
 
Loading
 
 
 


Sayaç

Tüm Duyurular  
 
2009 © zafergozoglu